Senior Java Developer (ž/m)

OPIS DELOVNEGA MESTA

Širimo ekipo razvijalcev na področju razvoja eID denarnic in vzdrževanja varnostne rešitve za avtetnikacijo in avtorizacijo v oblaku. Gre za nadaljno evolucijo, razširjenje funkcionalnosti in razvoj in vzdrževanje platforme, čez katero gredo vse on-line prijave, avtentikacije in avtorizacije zdravstvenih zalednih sistemov, delavcev, državljanov in zdravnikov v vseh z IKT podprtih zdravstvenih zalednih sistemih v Sloveniji. Rešitev je uporabljena tako v platformah BetrSign, SI-PASS in na eZdravju. Na dnevni bazi jo uporablja več 100 tisoč uporabikov. Rutinsko delo nas je od nekdaj dolgočasilo, zato razvijamo vedno nove inovativne načine za avtomatizacijo in optimizacijo vseh procesov. Ker že znaš dobro programirat, bomo lahko šli hitro skupaj naprej.

Pri nas ti bo všeč, ker boš lahko:

  • postal del ambicioznega tima izkušenih razvijalcev
  • vnesel/a kreativnost v razvoj tehnoloških rešitev
  • samostojen/a pri razvijanju inovativnih in kakovostnih funkcionalnosti rešitve
  • se spoznal z inovativnimi tehnologijami za zagotavljanje kibernetske in informacijske varnosti kot na primer: eID denarnice, oAuth2, SAML , openIDconnect, FIDO2, kriptografija
  • dokazal/a svoje veščine pri razvijanju programskih rešitev za kompleksna okolja, sestavljena iz več aplikacij in storitev, katere uporablja več 100 tisoč uporabnikov.

KAJ PRIČAKUJEMO

Veseli te bomo, ker:

  • znaš dobro programirati v Javi
  • z Javo imaš 5 let izkušenj ali več
  • dobro poznaš Oracle bazo
  • imaš izkušnje z razvojem / vzdrževanjem poslovno kritičnih sistemov
  • imaš izkušnje z deploymentom kode na produkcijske strežnike
  • si pripravljen se naučiti česa novega in z veseljem sprejemati nove izzive
  • znaš biti samostojen, natančen in hkrati sodelujoč skozi vpetost v razvojnem timu

KAJ NUDIMO

Z nami:

  • loviš ravnotežje med strastjo do dela in prostim časom,
  • nadgradiš svoja znanja v smeri informacisjke varnosti in se obogatiš v stiku z obstoječo strokovno ekipo
  • postaneš stalni član naše ekipe -> nudimo delo za nedoločen čas

Izkoristi priložnost in se nam čim prej predstavi.

Svoj življenjepis in prijavo pošlji na naslov zaposlitev@setcce.si . Rok za prijavo: 05.02.2023

Previous article
Nazaj na seznam novic

Setcce

Down